Çift Kabin Kaporta Aksamı Çift Kabin Motor Aksamı Çift Kabin Şanzıman Aksamı
Çift Kabin Diferansiyel Aksamı Çift Kabin Elektrik Aksamı Çift Kabin Elektronik Aksam
Çift Kabin Aksesuar Çift Kabin Döşeme Çift Kabin Ön Takım
Çift Kabin Lastik Jant Çift Kabin Klima Çift Kabin Mekanik
Çift Kabin Airbag Neden? Çıkma Yedek Parça "İşin Ustası" Yücel Bahtiyar
Ford Hakkında Mitsubishi Hakkında İsuzu Hakkında
Mazda Hakkında Nissan Hakkında Toyota Hakkında
           
FORD ÇİFT KABİN (FORD RANGER)
Ford Ranger Çift Kabin Çıkma Yedek Parça'da Yılların Tecrübesi Yücel Oto Yücel Bahtiyar" . Tüm Ford Ranger Çıkma Parçalarımız
Garantilidir. Arayın İşiniz Görülsün
           
Ford Ramger Dış Tasarım: Yeni Ford Ranger’ı gördüğünüz an etkileyici kinetik tasarımına ve kusursuz dizaynına çarpılacaksınız.
Yeni Ford Ranger’ın güçlü tasarımı hem şehir içi kullanıma hem de macera sevenler için titizlikle tasarlandı.
Kalitesini ve gücünü sergileyen her ayrıntı sizi diğerlerinden farklı kılacaktır.
Ford Ranger İç Tasarım: Yeni FordRanger`ın iç tasarımı da çok çekici ve modern.
Üstün konfor özellikleriyle çok daha rahat sürüşler sizi bekliyor. Yenilen iç tasarım özellikleri sayesinde ise aracınızı kullanırken son derece keyif alacaksınız.
Ford Ranger Güvenlik ve Emniyet: Yeni FordRanger standart olarak sunduğu üstün emniyet ve güvenlik özellikleriyle size ve ailenize huzurlu ve güvenli sürüşler sağlar. Tüm Ranger'larda ABS+EBD,kısmi kilitli differansiyel,sürücü ve yolcu hava yastığı,uzaktan kumandalı kilit,immobiliser, yan kapılarda darbe emici çelik çubuklar standart.Üstelik Wildtrak modellerinde yan hava yastıkları da sunulmakta..
 
Teknik Özellikler:
 
SUV müşterilerini de zorlanmadan kendisine çekmesini beklediğimiz Ranger’ın kontak anahtarı çevrildiğinde ise asıl şov başlıyor. Motor kaputunun altında yatan 3.0 lt’lik dizel motor 156 HP güç üretiyor. Bu güç ilk bakışta az gibi görünebilir ama 380 Nm’lik tork, bu düşüncelerin ne kadar yersiz olduğunu gösteriyor. Motor kaputunun salınımının ardından yaşanan dalgalanma, sizi nasıl bir sürüşün beklediği yönünde en iyi ipucunu veriyor. Dizel motordan çıkan homurtular eşliğinde otomatik şanzıman devreye giriyor ve kusursuz bir hızlanma başlıyor. Fakat bu hızlanma çoğu sürücüyü tedirgin edecek bir boyuta ulaşabiliyor. Eğer üç farklı modda ve manuel olarak ayarlanan sürüş sisteminde iki tekerlekten çekişi seçtiyseniz bu tedirginlik biraz daha artıyor. Burun kısmı sizin istediğiniz yöne gitmemek için direniyor ve bu sırada siz bir kovboy gibi Ranger’in eğerini daha sıkı kontrol etmek zorunda kalıyorsunuz. Gaz pedalına çok hassas dokunuşlar yapılması gereken ilk kalkışların atlatılmasının ardından Ranger, önüne çıkan tüm engelleri parçalamak için hedefine doğru ilerliyor. Yolunuz ister asfalt ister arazi olsun, evinize çok rahat ve hiç zorlanmadan ulaşacağınızı biliyorsunuz. Hızlı ve bol virajlı sürüşler sırasında da, tıpkı ilk kalkışlarda olduğu gibi biraz dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Limitlerini bildiğiniz ve ona göre bir sürüş tercih ettiğiniz zaman bir sorun yok ama şartları daha da ağırlaştırmamanızı tavsiye ederiz.
Dört tekerlekten çekiş moduna aldığınız zaman bu sorunların üstesinden daha iyi gelebileceğinizi de unutmayın.
Rahatsız bir kullanım ilk sürüşlerde canınızı sıkabilir. Ama bu araçta daha iyi bir sürüşün olamayacağını da biliyoruz. Yeni modeliyle daha fazla şehirli bir araç olmak gibi bir hedefi olsa bile Ranger, fazla konfor bekleyenleri biraz üzebilir. Ağır ve iri bir araç olmasına rağmen 3.0 lt’lik dizel ünite ile ortaya çıkan işbirliği hiç fena değil. Tamam, çok atak ve can yakacak bir performansı yok ama otomobiller yanından geçip giderken bekleyecek kadar da aciz değil. Zaten test verileri tablosunda yer alan 0-100 km/s hızlanma sonuçlarına baktığınız zaman ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Biraz ağır bir araç olmasının önemli dezavantajlarından birisini onu yönlendirirken yaşıyorsunuz. Çok büyük bir problem yok ama sert direksiyon sistemi ve bazı boşluklar yönlendirme kabiliyetini biraz kısıtlıyor. Kalın A sütunları ve uzun arka tarafsa görüş konusunda yaşadığımız sıkıntılar oluyor. Fren performansı konusunda da biraz daha gelişim ihtiyacı var diye düşünüyoruz. Fren sistemi biraz daha iyi olursa güvenlik konusunda da çok daha iyi bir araç olarak adlandırılabilir. Elde ettiğimiz sonuçlar fena değil ama 35 m’lik duruş mesafesini konuştuğumuz günlerde, daha iyisinin olması gerektiği fikrindeyiz.
Arazi kabiliyeti konusuna ise uzun uzun değinmek istemiyoruz. Ranger Wildtrak’a gideceği yolu göstermeniz yeterli. Kısmi kilitli diferansiyeli ile bir örümcek edası ile neredeyse duvara bile tırmanacak kabiliyete sahip. Sonuç
Yenilenen Ford Ranger, Wildtrak uzantısı ile tam bir yok ediciye dönüşmüş durumda. Eğer bu tip araçları seviyor veya onlara ilgi duyuyorsanız Ranger sizi çok şaşırtacak. Neredeyse bir otomobilin konforunu ve sürüş karakterini sunmaya başlayan Ranger, bulunduğu her şartta çok kolay adapte oluyor. Bu araçla evinize hangi şartta olursa olsun ulaşacağınız garanti gibi. Kaynak: hurriyetoto.com
           
           

2010©ciftkabinparcasi.com


ÇİFT KABİN PARÇASI
"işin Ustasından"
Yücel Bahtiyar 0 533 245 67 67
Ford Ranger Çıkma Yedek Parça
(Ford Çift Kabin Çıkma Yedek Parça)
Nissan Navara Çıkma Yedek Parça
Nissan Skystar Çıkma Yedek Parça
(Nissan Çift Kabin Çıkma Yedek Parça)
İsuzu Dmax Çıkma Yedek Parça
(İsuzu Çift Kabin Çıma Yedek Parça)
Mitsubishi L 200 Çıkma Yedek Parça
(Mitsubishi Çift Kabin Çıkma Yedek Parça)
Mazda BT 50 Çıkma Yedek Parça
(Mazda Çift Kabin Çıkma Yedek Parça)
Toyota Hilux Çıkma Yedek Parça
(Toyota Çift Kabin Çıkma Yedek Parça)
Çift Kabin Çıkma Motor ve Motor Aksamı
Çift Kabin Çıkma Şanzıman ve Şanzıman Aksamı
Çift Kabin Çıkma Diferansiyel ve Diferansiyel Aksamı
Çift Kabin Çıkma Kaporta Aksamı
Çift Kabin Çıkma Elektrik Aksamı
Çift Kabin Çıkma Elektronik Aksam
Çift Kabin Çıkma Aksesuar
Çift Kabin Çıkma Airbag
Çift Kabin Çıkma Ön Takım Aksamı
Çift Kabin Çıkma Döşeme
Çift Kabin Çıkma Yedek Parçaları
24 Saatte Yurdun Her İline Anlaşmalı Kargolar İle Teslimat
Tüm Parçalarımız Muhayyerdir
Ankara İçi İade 2 Gün , Ankara Dışı İade 7 Gündür
"Arayın İşiniz Görülsün" Yücel Usta Saygılarımızla
0 312 354 55 57   ***  0 312 354 55 36
yloto@hotmail.com