Çift Kabin Kaporta Aksamı Çift Kabin Motor Aksamı Çift Kabin Şanzıman Aksamı
Çift Kabin Diferansiyel Aksamı Çift Kabin Elektrik Aksamı Çift Kabin Elektronik Aksam
Çift Kabin Aksesuar Çift Kabin Döşeme Çift Kabin Ön Takım
Çift Kabin Lastik Jant Çift Kabin Klima Çift Kabin Mekanik
Çift Kabin Airbag Neden? Çıkma Yedek Parça "İşin Ustası" Yücel Bahtiyar
Ford Hakkında Mitsubishi Hakkında İsuzu Hakkında
Mazda Hakkında Nissan Hakkında Toyota Hakkında
           
ISUZU ÇİFT KABİN (ISUZU DMAX):
    Isuzu Dmax Çıkma Parçalar: İşin Ustası Yücel Usta, Arayın İşiniz Görülsün
"Hayalperest değil, maceraperest"
Sıradanlıktan uzaklaşın ve hayatın tadını her yönüyle nasıl çıkarabileceğinizi keşfedin. Isuzu D-Max yaşam tarzınızı tamamen değiştirecek. Isuzu D-Max, her türlü yolda sürüş yapmanızı, yük taşıyabilmenizi ve deniz motoru, karavan gibi hobi araçlarını çekmenizi sağlar. Pick-up'lar arasında dayanıklılık ve güvenilirlik konusunda haklı bir şöhrete sahip olan D-Max, 3 tona varan olağanüstü çekme gücüyle size güçten daha fazlasını sunar. Siz ne yapacağınıza karar verin, gerisini Isuzu D-Max'e bırakın!
Gurur duyulmayı hak ediyor
Isuzu’nun 90 yılı aşkın mühendislik evrimi ve tecrübesinin ürünü olan D-Max 4x4, tasarımı, konforu, teknolojisi, yakıt ekonomisi ve sağlam yapısıyla otomobilini hem ticari amaçla hem de hobi aracı olarak kullanmak isteyenler için çok cazip seçenek.
D-Max köşeleri belirginleştirilmiş ön farlar ve entegre ön tampon dizaynı ile güçlü, sağlam, geniş ve dayanıklı. Yuvarlak sis lambaları ise D-Max’e dinamik bir ifade kazandırarak dış görünüşünü tamamlıyor. Dderi ve krom kaplama otomatik şanzıman vites kolunun yanı sıra gümüş ve koyu grinin şık kombinasyonu da D-Max’e klas bir iç görünüm katıyor. Isuzu’nun D-Max ile gurur duyduğu bir diğer özellik de eşsiz yakıt ekonomisidir. Ayrıca, D-Max, 4x4 segmentinde otomatik vites opsiyonu sunan ilk model olma özelliğini de taşıyor.
2007 yılında Isuzu D-Max, dünyanın en zor rallisi olarak kabul edilen Dakar Rallisi’nde genel klasmanda on yedinci, pick-up’lar arasında ise 1. olarak tamamlamıştı.2009 yılında ise Isuzu’nun sponsoru olduğu Avustralyalı ünlü ralli takımı Garland Motor Sport dünyaca ünlü Dakar rallisini Isuzu D-Max ile 11. sırada ve dizel pick-uplar arasında 1.sırada tamamladı.
İngiltere’nin önde gelen aylık ticari araç dergisi “What Van?” ın “Yılın Ticari Araçları Araştırması”nda 2004 Yılının Pick-Up’ı seçilen Isuzu D-Max 4x4, 2005’te de “Yılın Pick-Up’ı” araştırmasında ikinci kez birincilik ödülüne layık görüldü. Japonya’da düzenlenen “En İyi Dizayn Ödülü 2005”i de kazandı.
Konforu gücünde yatıyor
Yaşam tarzınız ne olursa olsun, güç ve performans sembolünüz Isuzu D-Max’le siz de bir an önce yola çıkın. Common Rail teknolojisiyle ustalıkla güçlendirilmiş olan iki yeni dizel motor, mükemmel bir yakıt ekonomisi sunarken yapmak istediklerinizi kusursuz bir şekilde başaran bir motor performansı sağlar.
3,0 litrelik common rail dizel motor (4JJ1-TC)
Common rail, VGS (Değişken Geometri Sistemli) turbo-charger ve katalitik konvartör gibi ileri teknolojiler, %13(*) oranında daha iyi bir yakıt verimi, daha az gürültü ve daha düşük CO emisyonuyla muazzam bir güç sağlar. Dahası, 163 beygirlik bir güç ve kalkışı kolaylaştıran son derece yüksek, düz bir torkla 1.800-3.200 devir arasında maksimum 333 Nm sunar. 4 çekişli modellerde de, 3 tona kadar çıkan olağanüstü bir çekme gücü sağlar.

*Bazı araç tiplerinde 4JJ1-TC arasındaki karşılaştırma, AB tam onay bazlı.
Güvenlik ve dayanıklılık
Arkanıza yaslanıp rahatlayın ve Isuzu D-Max’in, üstün güvenlik özellikleriyle benzersiz sürüş zevkinin tadını çıkartın.
ABS (Kilitlenmeye Karşı Fren Sistemi) ani duruşlar sırasında tekerleklerin kilitlenmesini önlerken, EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı), yük durumuna bağlı olarak ön ve arka tekerlekler arasındaki fren gücünü dengeler ve böylece her durumda daha iyi bir fren kontrolü sağlar.

Son teknoloji ürünü farlarda, daha güvenli bir sürüş için daha uzun mesafelerde aydınlatma ve görüş sağlayan Projektör Elipsoid Sistemi kullanılmıştır.

Çift SRS’li ( Ek Güvenlik Sistemi) ön hava yastıkları; özellikle ön gergili, 3 noktalı ELR ( Acil Kilitleme Gergisi) emniyet kemeriyle birlikte kullanıldıklarında, önden çarpışmalarda sürücünün ve ön yolcunun yaralanma riskini azaltmaya yardımcı olur.
Aradığınız her şey D-Max’te!
Isuzu D-Max’te bir pikapta aradığınız her şeyi bulacaksınız. Çünkü D-Max, güçlü, zarif ve son derece işlevsel olacak şekilde özel olarak tasarlandı. İhtiyaç duyduğunuz her şey onda fazlası ile var! Isuzu D-Max sizi asla yarı yolda bırakmayacak, çok dayanıklı bir araç. Onu gördüğünüz zaman ne demek istediğimizi anlayacaksınız.
Lüks ve konfor dolu bir iç mekan
Dış tasarımından daha da cazip olan, Isuzu D-Max’in farklı beğenilere hitap eden iç mekan tasarımıdır. Son teknoloji ürünü elektronik aydınlatmalı göstergelerle göze çarpan yeni tasarlanmış gösterge paneli ve yeni ergonomik koltuklar, iç mekan konforunu tamamen yeni, farklı bir boyuta taşıyacak.

Kaynak: ısuzu.com.tr

           
           

2010©ciftkabinparcasi.com


ÇİFT KABİN PARÇASI
"işin Ustasından"
Yücel Bahtiyar 0 533 245 67 67
Ford Ranger Çıkma Yedek Parça
(Ford Çift Kabin Çıkma Yedek Parça)
Nissan Navara Çıkma Yedek Parça
Nissan Skystar Çıkma Yedek Parça
(Nissan Çift Kabin Çıkma Yedek Parça)
İsuzu Dmax Çıkma Yedek Parça
(İsuzu Çift Kabin Çıma Yedek Parça)
Mitsubishi L 200 Çıkma Yedek Parça
(Mitsubishi Çift Kabin Çıkma Yedek Parça)
Mazda BT 50 Çıkma Yedek Parça
(Mazda Çift Kabin Çıkma Yedek Parça)
Toyota Hilux Çıkma Yedek Parça
(Toyota Çift Kabin Çıkma Yedek Parça)
Çift Kabin Çıkma Motor ve Motor Aksamı
Çift Kabin Çıkma Şanzıman ve Şanzıman Aksamı
Çift Kabin Çıkma Diferansiyel ve Diferansiyel Aksamı
Çift Kabin Çıkma Kaporta Aksamı
Çift Kabin Çıkma Elektrik Aksamı
Çift Kabin Çıkma Elektronik Aksam
Çift Kabin Çıkma Aksesuar
Çift Kabin Çıkma Airbag
Çift Kabin Çıkma Ön Takım Aksamı
Çift Kabin Çıkma Döşeme
Çift Kabin Çıkma Yedek Parçaları
24 Saatte Yurdun Her İline Anlaşmalı Kargolar İle Teslimat
Tüm Parçalarımız Muhayyerdir
Ankara İçi İade 2 Gün , Ankara Dışı İade 7 Gündür
"Arayın İşiniz Görülsün" Yücel Usta Saygılarımızla
0 312 354 55 57   ***  0 312 354 55 36
yloo@hotmail.com